Vyhledávání
 
 
Newsletter
NEWSLETTER
 Přihlašte se k odebírání našeho newsletteru.Email Marketing Powered by MailChimp

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)


1. Jaký typ nemovitosti mohu inzerovat na Vaše-chalupy.cz?
Inzerovat můžete všechny rekreační nemovitosti, které splňují standardní nároky na bydlení, dobré hygienické podmínky (WC, koupelna s vanou či sprchou) a kde je možné uvařit si alespoň jednoduchá jídla (kuchyňský kout, základní kuchyňské vybavení), např. chalupy, domy, chaty, apartmány, malé penziony, byty apod. Vaše-chalupy.cz si vyhrazují právo odmítnout inzerci jakékoliv nemovitosti, která nesplňuje výše uvedené podmínky. Mějte prosím na paměti, že nelze inzerovat obytné přívěsy, karavany, maringotky, buňky a podobné druhy ubytovacích zařízení.

2. Jsem registrován(a) a vložil(a) jsem do svého uživatelského účtu nemovitost. Za jak dlouho bude nemovitost zveřejněna na Vaše-chalupy.cz?
Vaše nemovitost bude zveřejněna na Vaše-chalupy.cz ihned po Vaší registraci a vložení Vaší nemovitosti do systému. Pokud si zvolíte verzi EXCLUSIVE DUO či verzi EXCLUSIVE MULTI, inzerci Vaší nemovitosti zaktivujeme bezprostředně po uhrazení poplatku dle aktuálního Ceníku.

3. Mohu měnit a doplňovat informace u své inzerované nemovitosti?
Ano, můžete. Jako inzerent máte přístup do svého uživatelského účtu, kde máte k dispozici editační nástroje, jejichž pomocí můžete aktualizovat, přidávat, pozměňovat a upravovat informace týkající se Vaší nemovitosti.

4. Mohu měnit nebo přidávat fotky ke své inzerované nemovitosti?
Fotografie u Vaší nemovitosti můžete vyměňovat podle potřeby. Jste-li uživatelem verze STANDARD, máte k dispozici místo pro 1 fotografii. Pokud máte zájem uveřejnit více fotografií, zvolte si členství ve verzích EXCLUSIVE DUO nebo EXCLUSIVE MULTI, u kterých je možné fotografie vkládat i měnit bez omezení.

5. Jaké nejkratší inzertní období na Vaše-chalupy.cz si mohu zvolit?
Nejkratší inzertní období Vaší nemovitosti, které si můžete na Vaše-chalupy.cz zvolit, je u verzí STANDARD, EXCLUSIVE DUO i EXCLUSIVE MULTI 1 měsíc. V případě, že máte zájem o zvýhodnění inzerce prostřednictvím bannerů anebo reklamního odkazu v rubrice "Vaše-chalupy.cz doporučují", počítejte s minimální inzertní dobou 14 dní.

6. Jaké nejdelší inzertní období na Vaše-chalupy.cz si mohu zvolit?
Je pouze na Vás, jak dlouho budete chtít svou nemovitost na Vaše-chalupy.cz inzerovat. U verze STANDARD je však nutné jednou ročně svůj zájem o další inzerci potvrdit. U verzí EXCLUSIVE DUO a EXCLUSIVE MULTI si sami můžete určit, na jak dlouho si chcete svou inzerci předplatit. Nijak omezená není ani maximální doba zvýhodnění inzerce prostřednictvím bannerů anebo reklamního odkazu v rubrice "Vaše-chalupy.cz doporučují".

7. Jaké jsou ceny za zveřejnění inzerce na Vaše-chalupy.cz?
Zveřejnění inzerce na Vaše-chalupy.cz je u verze STANDARD ZCELA ZDARMA, členství ve verzích EXCLUSIVE DUO a EXCLUSIVE MULTI je zpoplatněno a řídí se aktuálně platným Ceníkem.

8. Jakým způsobem mohu za zveřejnění inzerce na Vaše-chalupy.cz ve verzi EXCLUSIVE DUO a ve verzi EXCLUSIVE MULTI zaplatit?
Vaše-chalupy.cz prozatím nabízejí pouze platbu bankovním převodem.

9. Mohu na Vaše-chalupy.cz inzerovat více než jednu nemovitost?
Ano, můžete. Chcete-li inzerovat jednu nemovitost, můžete si vybrat z verzí STANDARD a EXCLUSIVE DUO. Chcete-li však inzerovat více než jednu nemovitost, pro Vás jsou pak určeny verze EXCLUSIVE DUO (1-2 nemovitosti) či EXCLUSIVE MULTI (3-5 nemovitostí). Ceny za inzerci ve verzích EXCLUSIVE DUO a EXCLUSIVE MULTI se řídí aktuálně platným Ceníkem.

10. Mohu v rámci své inzerce vyměnit jednu nemovitost za jinou?
Ano, inzerovanou nemovitost si můžete v rámci již zvoleného inzertního období kdykoliv vyměnit za jinou. Vezměte však prosím na vědomí, že pokud si předplatíte inzerci ve verzi EXCLUSIVE DUO, můžete skutečně inzerovat MAXIMÁLNĚ DVĚ nemovitosti, ve verzi EXCLUSIVE MULTI MAXIMÁLNĚ PĚT nemovitostí. Pokud byste u těchto dvou verzí překročili v rámci předplaceného období počet povolených nemovitostí, taková inzerce bude zneaktivněna a vymazána.

11. Mohu svou registraci na Vaše-chalupy.cz ukončit před uplynutím zaplaceného inzertního období?
Ano, můžete. Pokud si přejete ukončit registraci na Vaše-chalupy.cz, bezplatně ji zrušíme. Verzi STANDARD si pak kdykoliv znovu můžete objednat zcela ZDARMA. Pokud se však později rozhodnete svou registraci obnovit a zažádáte o verzi EXCLUSIVE DUO či EXCLUSIVE MULTI, budete si muset nové zveřejnění inzerce znovu předplatit v plné výši, i když jste třeba v minulosti předplacené období nevyčerpali. Nově se zaregistrovat a uhradit poplatek za zveřejnění inzerce na Vaše-chalupy.cz ve verzích EXCLUSIVE DUO a EXCLUSIVE MULTI budete muset také v případě, pokud Vaše předchozí registrace byla zrušena z jiných důvodů, např. etických. Mějte prosím na paměti, že při předčasném ukončení Vaší registrace poplatky za již předplacené inzertní období z technických a provozních důvodů nevracíme.

Máte další otázky a odpovědi na ně jste zde nenalezli? Nebojte se zeptat a napište nám na: info@VaseChalupy.cz.