Vyhledávání
 
 
Newsletter
NEWSLETTER
 Přihlašte se k odebírání našeho newsletteru.Email Marketing Powered by MailChimp

Novinky

Fotografická soutěž - dovolená na kole

12.08.2010

Léto se chýlí pomalinku ke konci a s ním i cyklistické toulky po republice. Pojďme si trochu zavzpomínat na hezké chvilky prožité v sedle kola, na štangli, na nosiči, případně pod kolem (nedobrovolně) či vedle kola (dobrovolně). Posílejte nám na e-mailovou adresu katerina@VaseChalupy.cz vaše prázdninové fotografie, na nichž kromě vás (což není podmínkou :) figuruje i vaše či cizí kolo (to je podmínkou :). Fotografie budeme shromažďovat do 30. září 2010 a pak je hromadně uveřejníme ve fotogalerii na naší facebookovské stránce www.facebook.com/VaseChalupy. Ke každé fotce připište jakékoliv údaje, které chcete, abychom spolu s vaší fotkou zveřejnili (příběh, místo, čas apod.). Nejlepší fotografie vybere porota ze všech nejfundovanější, a to fanoušci naší stránky. Která ze zveřejněných fotografií získá nejvíce "To se mi líbí" hlasů, vyhraje a bude odměněna. Pozor, zasílejte nám pouze takové fotografie, ke kterým máte autorská práva a které opravdu chcete zveřejnit! Za zneužití autorských práv nepřebíráme žádnou odpovědnost. Zaslat fotografii nám můžete i v případě, kdy nejste fanouškem naší stránky na Facebooku. Berte však prosím na vědomí, že fotka bude na Facebooku uveřejněna. Takže prosím posílejte, budeme se těšit.

Jsme na FACEBOOKU

08.08.2010

Připojte s k nám: http://www.facebook.com/VaseChalupy

Sledujte nás na Twitteru

15.09.2009

Máte zájem o nejnovější informace a nabídky z našeho webu? Chcete dostávat zprávy o nově zaregistrovaných chalupách? Sledujte nás na Twitteru a nic Vám neuteče! www.twitter.com/VaseChalupy

S novým rokem nový kabát!

11.12.2008

V novém roce pro Vás web VašeChalupy.cz chystá změny: nové funkce, rubriky a další novinky, které ještě více zkvalitní a zatraktivní nabídku Vašich nemovitostí. O probíhajících změnách budete včas informováni.

Nově zavádíme registrace malých a rodinných penzionů!

11.12.2008

POZOR! Od prosince 2008 rozšiřujeme databázi registrovaných nemovitostí také o nabídky ubytování v malých a rodinných penzionech.

Inzerce ve verzi Exclusive až do konce ledna 2009 zdarma!

10.12.2008

Zaregistrujte si u nás svou nemovitost a inzerujte až do konce ledna 2009 zcela zdarma i ve verzi Exclusive! Inzerce zdarma Vám bude spuštěna automaticky po registraci.

Reklamní banner do konce ledna 2009 ZDARMA!

09.12.2008

AKCE! Umístíme reklamní banner Vaší nemovitosti na Vaše-chalupy.cz do konce ledna 2009 ZCELA ZDARMA! Zveřejnění a pozice banneru závisí na pořadí, ve kterém uživatelé o banner požádají.