Vyhledávání
 
 
Newsletter
NEWSLETTER
 Přihlašte se k odebírání našeho newsletteru.Email Marketing Powered by MailChimp

Vaše-chalupy.cz - O nás

JAKÝ TYP UBYTOVÁNÍ NALEZNU NA VAŠE-CHALUPY.CZ?

Internetová aplikace B2C Vaše-chalupy.cz Vám přináší centralizovanou nabídku selfcateringového ubytování na celém území České a Slovenské republiky. Termín "self-catering" pochází z angličtiny a označuje nemovitost, která je určena k rekreaci nebo ke krátkodobému pronájmu a je vybavena alespoň základním kuchyňským náčiním s možností přípravy běžných jídel. Ať už se jedná o chalupy, chaty, rodinné domy, apartmány nebo jednotlivé pokoje, bývá doba pobytu zpravidla jeden týden. Některé nemovitosti mají k dispozici i zahradu. Tento typ ubytování je vhodný zejména pro ty, kteří na dovolené preferují rodinné prostředí s vlastním stravováním, vyhýbají se organizovaným zájezdům a program na volné dny si raději plánují sami podle svých představ.

 

VYBRAL(A) JSEM SI NEMOVITOST, CHCI SI JI REZERVOVAT


  • Vyberete-li si nemovitost, kterou byste si rádi pronajali, kontaktujte prostřednictvím rezervačního formuláře jejího majitele, aby vám potvrdil, že nemovitost je ve vámi požadovaném termínu skutečně volná.
  • Zejména v sezóně se může stát, že ve vámi zvoleném termínu bude nemovitost již obsazená, přestože v kalendáři je daný termín označen jako volný. Je to z toho důvodu, že termín byl již obsazen, ale majitel nemovitosti ještě nestihnul aktualizovat kalendář. Proto vám doporučujeme ověřit si obsazenost u více nemovitostí najednou a z nich si pak vybrat podle volných termínů.
  • V případě, že vám nezáleží na konkrétním datu odjezdu, požádejte majitele vámi vybrané nemovitosti, aby vám sdělil, v jakých termínech je nemovitost ještě volná. Nezapomeňte si také ověřit platební podmínky a celkovou cenu za váš pobyt, abyste při příjezdu nebyli nemile překvapeni. Ve většině případů vám majitelé budou nemovitost závazně rezervovat až poté, kdy zaplatíte rezervační poplatek.
  • Za správnost a aktualizaci integrovaných kalendářů a ceníků odpovídají výhradně majitelé jednotlivých nemovitostí.


CHCI VÍCE INFORMACÍ O VAŠE-CHALUPY.CZ


  • Vaše-chalupy.cz nevlastní ani neprovozují žádnou z inzerovaných nemovitostí. Vaše-chalupy.cz nejsou cestovní agentura, proto nevybíráme žádné provize. Za veškeré údaje o nemovitostech zodpovídají jejich majitelé, kteří také prohlašují, že vlastní autorská práva ke zveřejněným fotografiím.
  • Vaše-chalupy.cz neprovádějí rezervace jednotlivých nemovitostí. V případě, že máte zájem si některou z nemovitostí rezervovat, obraťte se přímo na jejího majitele.
  • Důrazně vám doporučujeme, abyste si před rezervací nemovitosti u majitele ověřili nejen obsazenost, ale i platební a cenové podmínky a dotázali se na další informace, které jsou pro vás důležité.
  • V případě, že chcete váš pobyt reklamovat, nebo máte jakékoliv připomínky k inzerované nemovitosti, uplatněte své požadavky přímo u majitele nemovitosti. Vaše-chalupy.cz nezodpovídají za kvalitu služeb a vybavení nemovitostí.
  • Pokud byste zjistili, že ve vámi vybrané nemovitosti jsou uplatňovány jiné podmínky, než je uvedeno na Vaše-chalupy.cz, tuto skutečnost nám prosím oznamte na info@VaseChalupy.cz. Ačkoli se snažíme takové případy eliminovat, může se stát, že něco ujde naší pozornosti.