Vyhledávání
 
 
Newsletter
NEWSLETTER
 Přihlašte se k odebírání našeho newsletteru.Email Marketing Powered by MailChimp

Reference nemovitostí

Vážení návštěvníci a uživatelé Vaše-chalupy.cz,

pomohly Vám naše stránky najít vhodné ubytování, strávili jste příjemnou dovolenou v některé ze zde inzerovaných nemovitostí a chcete se podělit o své zážitky, dojmy, zkušenosti, tipy, nebo byste třeba rádi poděkovali majitelům nemovitostí za kvalitní služby a vyjádřili svou spokojenost?

Chystáte se na dovolenou a nemáte ještě konkrétní představu o nemovitosti, lokalitě, podmínkách ubytování? Hledáte inspiraci, kam se podívat, kde se ubytovat? Nebo Vás třeba jen zajímá, jaké zkušenosti nasbírali na své dovolené ostatní zájemci?

Napište nám své postřehy, podělte se o ně s dalšími uživateli Vaše-chalupy.cz a zároveň si přečtěte, co napsali ostatní.

Výsledky řadit dle: města | názvu | data

Suchá LhotaChata s krytým bazénem

František Štefan (18.01.2013): Dobrý den, chtěl bych se zeptat na volné termíny+cenu za pronájem Vaší chaty a to v období prázdnin(přelom červenec/srpen). V počtu: 4xdospělí, 3xděti ve věku 13,13 a 4 roky. Děkuji s pozdravem Štefan.

KrásetínChata Jižní Čechy okr. Č.Krumlov

L. Malíková (07.12.2011): Byli jsme v Krásetíně 1 týden a na další týden jsme přejížděli na jinou chatu. Nyní již víme, že jsme měli zůstat v Krásetíně oba týdny. Mezi chatami jsou velké rozdíly co se týče čistoty a vybavení. Také uzavřená zahrada, kterou máte jen pro sebe je velmi příjemná i hezká. Uvažujeme, že se tam podíváme ještě později na podzim na houby. Všem doporučujeme i na víc týdnů, je zde vše potřebné i pro delší pobyt. Doufáme v brzkou shledanou Malíkovi Praha.

TřeboňUbytování V Zahradách

Jana Havelková (05.07.2009): Děkuji za příjemný pobyt a hezké ubytování.:-) Janka

TřeboňUbytování V Zahradách

Mgr. Radim Pavlíček (01.11.2008): Dobrý den, velmi rád bych vyjádřil poděkování poskytovatelům ubytování "V zahradách" v Třeboni. Majitelé jsou velmi milí lidé a ubytování je zcela nové, tiché a čisté. Doporučuji toto ubytování všem, kteří hledají nadstandardní kvalitu a preferují tiché prostředí. Ubytování "V zahradách" splnilo mé požadavky a navíc leží v krásné části Třeboně, ze ktéré je zároveň historické centrum města na dosah ruky. Ubytování mohu jen vřele doporučit.

KašliceUbytování Na návsi

Jana (16.10.2008): Strávili jsme u vás prima dovolenou. Děkujeme za perfektní servis. Zdraví Bosákovi